KDYŽ CHCEŠ, TAK MŮŽEŠ… pravidelně podporovat FOKUS České Budějovice.

Přidejte sek nám a staňte se členem našeho klubu. Společně s námi tím budete pomáhat lidem s duševním onemocněním na jejich cestě k zotavení. Sami si určíte pravidelnou výši a zacílení svého příspěvku. Budeme rádi i za 150 Kč měsíčně. Budete dostávat včas informace o našich připravovaných akcích a čtyřikrát ročně zpravodaj o tom, kde Vaše dary pomáhají.

Stanete-li se pravidelným dárcem, zašleme Vám vždy do 14. února následujícího roku potvrzení o daru pro snížení daňového základu (jednorázovým dárcům zasílám potvrzení ihned po připsání na náš účet). K tomu se vždy před Vánoci můžete těšit na drobnou pozornost z dílny našich klientů.
Jednou ročně pro Vás připravíme setkání dárců a můžete si též vyzkoušet techniku tiffany (vitráže) v našem ateliéru pod vedením zkušené lektorky.

Vyplňte formulář níže a darujte roční příspěvek na FOKUS České Budějovice. Přidejte se k nám i Vy!

Číslo účtu organizace FOKUS České Budějovice: 57 311 23 09/0800. Děkujeme!

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU DÁRCŮ ORGANIZACE FOKUS ČESKÉ BUDĚJOVICE

Souhlasím až do písemného odvolání se zpracováním výše uvedených údajů a údajů o došlých platbách organizaci FOKUS České Budějovice, z.ú., a to včetně archivace komunikace, za účelem zařazení do databáze dárců, péče o dárce, kontaktování za účelem další podpory, informování o činnosti této organizace a statistiky.