Podpořte nás

KDYŽ CHCEŠ, TAK MŮŽEŠ… pravidelně podporovat FOKUS České Budějovice.

Přidejte se k nám a staňte se členem našeho klubu. Společně s námi tím budete pomáhat lidem s duševním onemocněním na jejich cestě k zotavení. Sami si určíte pravidelnou výši a zacílení svého příspěvku. Budeme rádi i za 150 Kč měsíčně. Budete dostávat včas informace o našich připravovaných akcích a čtyřikrát ročně zpravodaj o tom, kde Vaše dary pomáhají.

Stanete-li se pravidelným dárcem, zašleme Vám vždy do 14. února následujícího roku potvrzení o daru pro snížení daňového základu (jednorázovým dárcům zasílám potvrzení ihned po připsání na náš účet). K tomu se vždy před Vánoci můžete těšit na drobnou pozornost z dílny našich klientů.

Jednou ročně pro Vás připravíme setkání dárců a můžete si též vyzkoušet techniku tiffany (vitráže) v našem ateliéru pod vedením zkušené lektorky.

Vyplňte formulář níže a darujte roční příspěvek na FOKUS České Budějovice. Přidejte se k nám i Vy!

Číslo účtu organizace FOKUS České Budějovice: 57 311 23 09/0800. Děkujeme!

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU DÁRCŮ ORGANIZACE FOKUS ČESKÉ BUDĚJOVICE

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro FOKUS České Budějovice, z. ú. za účelem telefonické komunikace a zasílání informací o činnosti této organizace.

Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou.

Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat, a to formou zaslání e-mailu na adresu fokus@fokus-cb.cz, případně telefonicky na číslo 733 52 11 83.